ASNUR Endüstriyel Mutfak, 2013 yılında imalata başlamış, kısa süre içerisinde kalitesiyle sektör profesyonelleri tarafından tercih edilir olmuştur.

 

Sektörün ihtiyacını ve sıkıntılarını yakından takip eden alanında uzman AR-GE ekibimiz tarafından titizlikle geliştirilen ürünler müşterilerimiz tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır.

 

Müşteri ve gönül kazanmayı para kazanmanın önünde konumlandıran bir anlayışla çalışan ASNUR Endüstriyel Mutfak, satış sonrası güçlü ve hızlı desteğiyle daima müşterilerinin yanında durmaktadır.

 

Vizyonumuz

Müşterilerimizi her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren, sektörünün lideri  bir marka olmak.

 

Misyonumuz

ASNUR Endüstriyel Mutfak olarak müşterilerimize daima kalite ve güvenlikten taviz vermeden en uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ve uzun ömürlü ürünler sunarken en iyi satış sonrası desteği sağlayıp onlarla güçlü bir bağ kuracağız. AR-GE departmanımızı sürekli aktif kılacak ve daima sektöre yeni kolaylıklar ve üstün kalite anlayışının takipçisi ve çalışanı olacağız. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar edecek ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

 

 

İşini bilen ustalara...

© Copyright 2014 ASNUR

info@asnurmutfak.com.tr